Telksaun Saunacube L 

TELLIMISEL. KÜSI TARNEAEGA.

Komplekt sisaldab:

  • suletavate panoraamakendega telk – lisaks kaks suletavat katuseakent!
  • 4 tuulutusava otsaseintes
  • 2 ust
  • 2 roostevabast terasest suletavat korstna läbiviiku
  • telgi põrandakate
  • 12 maavaia
  • 12 pingutusnööri
  • kandekott
  • juhend

Hind: €990.00 

(hind sisaldab käibemaksu)

Telksaun Saunacube L on meie Saunacube telkide perekonna suurim liige.

Saunacube L püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – ruumikas pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 15 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Saunacube L telgil on 6 avarat kolmnurkset akent, mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile kuuele aknale on olemas ka kaks kardinatega suletavat katuseakent!

Telgi komplekti kuulub: kaks lukuga ning sääsevõrguga avatavat ust; avatav vahesein, millega on võimalik leiliruum eradada eesruumist; kaks õhuava; 2 roostevabast terasest korstna läbiviiku; 2 korstna ava sulgevat kardinat; 12 maavaia (jäävaiad); 12 pingutusnööri; põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas); tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: musta värvi Oxford 420D – paksem 180 g/cm2 soojustuspuuvill – patendeeritud soojust peegeldav hallikas-hõbedane sisekate. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel.

Telgi raami materjaliks on 13 mm klaaskiust vardad.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 400 cm x laius 200 cm x kõrgus 200 cm, kokkupanduna 150 cm × 45 cm × 45 cm. Kaal 37 kg. Telk mahutab ilma vaheseinata kuni 25 saunatajat!

Tähelepanu!

Telgi kangas ei ole 100% veekindel – tugevate vihmade korral võib õmbluste ümbert niiskeks minna. Saunategemist see ei sega.

Telksaun ei ole mõeldud paiksena – nagu iga telgi puhul, tuleb arvestada elementide mõju. Pikka aega päikese käes, võib materjali pleegitada; tormituultega ei ole soovitatav ühtegi telki kasutada; talvisel ajal tuleb jälgida, et telgi katusele ei koguneks liigset lume/jää raskust, mis võib konstruktsioone vigastada.

Telgi komplekt ei sisalda kerist! Keriseks sobib hästi meie tootevalikust just selle telgi jaoks välja arendatud Saunacube L keris, kuid soovi korral saab telgis kasutada erinevaid keriseid – telgi laes olev korstna läbiviik lubab kasutada kuni 9cm diameetriga ahjukorstnaid.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!