SAUNACUBE S telksaun

LAOS

Komplekt sisaldab:

  • Akendega telk
  • kattega suletav korstna läbiviik
  • telgi põrandakate
  • maavaiad
  • kandekott

Hind: €495.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Saunacube S on uuendusliku disaini ning ehitusega telksaun. Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Saunacube S telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Saunacube S telgil on 3 avarat kolmnurkset akent, mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile kolmele suurele aknale on olemas ka väike aken, mis on täielikult avatav ja sobib muuhulgas näiteks fotokaamera kasutamiseks vms. Telgil on kaks lukuga ust, kaks õhuava ning komplekti kuuluvad veel korstna läbiviik, korstna ava sulgev kardin, maavaiad, pingutusnöörid ning põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas, kerise koht lukuga avatav) ning tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: Oxford 210D – soojustuspuuvill – Oxford 210D. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 180 cm x laius 180 cm x kõrgus 210 cm, kokkupanduna 110 cm × 25 cm × 25 cm. Kaal 11 kg. Telk mahutab 4-6 saunatajat.

Telgi komplekt ei sisalda ahju! Ahjuks sobib hästi meie tootevalikus olev Saunacube S ahi, kuid soovi korral saab telgis kasutada erinevaid ahjusid – telgi laes olev korstna läbiviik lubab kasutada kuni 9cm diameetriga ahjukorstnaid.