Telksaun SAUNACUBE S PANORAMA

TELLIMISEL

Komplekt sisaldab:

  • suletavate akendega telk – mh kaks katuseakent!
  • kattega suletav korstna läbiviik
  • telgi põrandakate
  • maavaiad
  • kandekott

Hind: €595.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta. Saunacube S Panorama on 2022 aastal müüki tulnud Saunacube S telgi uuendatud ehitusega versioon.

Saunacube S Panorama telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Saunacube S Panorama telgil on 3 avarat kolmnurkset akent, mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile kolmele suurele aknale on olemas ka väike aken, mis on täielikult avatav ja sobib muuhulgas näiteks fotokaamera kasutamiseks vms.

Uuendatud Panorama versioonil on lisaks veel kaks katuseakent, tuues telki veelgi avarust. Soovi korral saab ka need aknad kardinatega sulgeda!

Telgil on kaks lukuga ust, kaks õhuava ning komplekti kuuluvad veel korstna läbiviik, korstna ava sulgev kardin, maavaiad, pingutusnöörid ning põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas, kerise koht lukuga avatav) ning tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: Oxford 420D – soojustuspuuvill – soojust peegeldav sisekate. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 180 cm x laius 180 cm x kõrgus 200 cm, kokkupanduna 130 cm × 28 cm × 28 cm. Kaal 17 kg. Telk mahutab 4-6 saunatajat.

Telgi komplekt ei sisalda kerist! Keriseks sobib väga hästi meie totevalikust just selle telgi jaoks toodetud Saunacube M keris, kuid soovi korral saab telgis kasutada erinevaid keriseid – telgi laes olev korstna läbiviik lubab kasutada kuni 9cm diameetriga ahjukorstnaid.