Telksauna komplekt Terma3

Komplekt sisaldab:

  • Akendega telk
  • Vaiad ja pingutusnöörid
  • Puuküttega aurukeris
  • Moodulkorsten
  • Kandekott telgile ja hoiukott kerisele
  • Juhendid

Hind: €1495.00 – 1595.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Terma4 näol on tegemist Terma10 seeria telkidest oluliselt suurema sisepinnaga kaasaskantava telksaunaga.

Terma4 ei ole lihtsalt saun, eemaldatav vahesein ja lisakorstnaruum võimaldavad telki kasutada nii ööbimiseks, jahimajana, suure saunana või saunana koos eraldatud riietusruumiga, kus iganes sooja ja mugavat ruumi vajad. Mahutab kuni 10+ inimest. Terma4 on seeria suurim telk, kus põrandaruumi on lausa 400 x 210 cm.

Vahesein on lukuga telgi külge kinnitatav, kui sa seda ei vaja, siis ta asub telgi seina küljes hoiukoti sees. Vaheseinal on ka päris uks, samasugune raamiga uks, nagu telgi välisukski.

Terma4 on erinev ka selle poolest, et see sisaldab ventilatsiooniks eraldi sääsevõrguga tuulutusaknaid telgi esimese ja tagumise seina katuse servas. Tuulutusaknad on telgist seestpoolt suletavad kaitsekardinaga ning väljastpoolt on nende kohal vihmavarikatus.

Terma4 telgil on standardvarustuses kaks akent, üks paremal ja üks vasakpoolsel seinal telgi tagumises ehk saunapoolses osas. Aknad on valmistatud läbipaistvast külmakindlast PVC materjalist ja on mõõtudega 35 x 70 cm. Telgis seest on aknad kardinatega suletavad.

Lisatasu eest on võimalik tellida telgile nüüd ka suur lisaaken mõõtudega 100 x 110 cm. Sellise telgi hind on 100 € (sis km) kallim.

Kallimal mudelil saab esimese toa seina ka avada ning tekitada varikatuse! Ehk siis umbes 2m x 2m osa seinast avaneb täielikult või poolenisti, kuidas soovi on (vt pilte).

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 100 x 40 x 20 cm, kaal 20 kg, värvus Forest Camo, Urban Camo või Desert Camo. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel kuni 2000 PU. Telgi mõõdud kasutusasendis on 400 x 210 cm, sisemise vaheseinaga jaguneb telk kaheks: 210×200 cm (leiliruumi osa) ja 210×100 cm (riietusruumi osa).

Keriseks on komplekti võimalik valida Altai auruahi või Altai mäekeris (kerisekivisid kasutav versioon), mis on piisavalt võimas, et telk ka talvel soojaks kütta. Kui valite Altai aurukerise, siis saab seda soovi korral kasutada ka kividega, selleks puhuks on võimalik soetada lisaks spetsiaalne kivikorv. Keris koos moodulkorstnaga (pakitav transpordiks ahju sisse) mahub kotti suurusega 47x50x27 cm, kaal 14 kg, material roostevaba teras.

Telksauna paneb kahekesi püsti 20 minutiga, teise 20 minutiga kütab sauna soojaks (optimaalne kasutustemperatuur kuni -15 C). Telki saab kasutada ka ööbimiseks.

Lisavarustusena saab juurde osta ka telgipõranda ning lisakatuse, millega on võimalik tõsta soojapidavust ja seeläbi kasutada ka külmemate ilmadega kui -15 C. Küsi pakkumist!