Telksauna komplekt Terma3

Komplekt sisaldab:

  • Akendega telk
  • Puuküttega aurukeris
  • Moodulkorsten
  • Kandekotid
  • Juhendid

Hind: €1205.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Terma3 näol on tegemist Terma10 seeria telkidest oluliselt suurema sisepinnaga kaasaskantava telksaunaga.

Terma3 ei ole lihtsalt saun, eemaldatav vahesein ja lisakorstnaruum võimaldavad telki kasutada nii ööbimiseks, jahimajana, suure saunana või saunana koos eraldatud riietusruumiga, kus iganes sooja ja mugavat ruumi vajad.

Vahesein on lukuga telgi külge kinnitatav, kui sa seda ei vaja, siis ta asub telgi seina küljes hoiukoti sees. Vaheseinal on ka päris uks, samasugune raamiga uks, nagu telgi välisukski.

Terma3 on erinev ka selle poolest, et see sisaldab ventilatsiooniks eraldi sääsevõrguga tuulutusaknaid telgi esimese ja tagumise seina katuse servas. Tuulutusaknad on telgist seestpoolt suletavad kaitsekardinaga ning väljastpoolt on nende kohal vihmavarikatus.

Terma3 telgil on standardvarustuses kaks akent, üks paremal ja üks vasakpoolsel seinal telgi tagumises ehk saunapoolses osas. Aknad on valmistatud läbipaistvast külmakindlast PVC materjalist ja on mõõtudega 32x 62 cm. Telgis seest on aknad kardinatega suletavad.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 100x20x20 cm, kaal 8 kg, värvus Forest Camo, Urban Camo või Desert Camo. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel kuni 2000 PU. Telgi mõõdud kasutusasendis on 300×210 cm, sisemise vaheseinaga jaguneb telk kaheks: 210×200 cm (leiliruumi osa) ja 210×100 cm (riietusruumi osa).

Keriseks on komplektis Altai mobiilne puuküttega auruahi, mis on piisavalt võimas, et telk ka talvel soojaks kütta. Konkreetse kerise teeb eriliseks see, et see ei vaja kerisekive, vaid selle sisse on ehitatud aurusti, mis tekitab leili viskamisel mõnusat niisket auru. Soovi korral saab kerist kasutada ka kividega, selleks puhuks on võimalik soetada lisaks spetsiaalne kivikorv (vt toodete kataloogi). Keris koos moodulkorstnaga (pakitav transpordiks ahju sisse) mahub kotti suurusega 47x50x27 cm, kaal 14 kg, material roostevaba teras.

Telksauna paneb kahekesi püsti 20 minutiga, teise 20 minutiga kütab sauna soojaks (optimaalne kasutustemperatuur kuni -10 C). Telki saab kasutada ka ööbimiseks.