Telksauna komplekt SAUNACUBE S PANORAMA + keris M

TELLIMISEL

Komplekt sisaldab:

  • Panoraamakende ja katuseakendega telgikomplekt
  • Puuküttega saunakeris M koos moodulkorstnaga

Hind: €1175.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta. Saunacube S Panorama on 2022 aastal müüki tulnud Saunacube S telgi uuendatud ehitusega versioon.

Saunacube S Panorama telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.

Saunacube S Panorama telgil on 3 avarat kolmnurkset akent, mis koos avades moodustavad suurepärase panoraamvaate ümbrusele, samuti tuues päevavalgust telki. Aknaid saab soovi korral komplektis olevate kardinatega sulgeda. Lisaks neile kolmele suurele aknale on olemas ka väike aken, mis on täielikult avatav ja sobib muuhulgas näiteks fotokaamera kasutamiseks vms.

Uuendatud Panorama versioonil on lisaks veel kaks katuseakent, tuues telki veelgi avarust. Soovi korral saab ka need aknad kardinatega sulgeda!

Telgil on kaks lukuga ust, kaks õhuava ning komplekti kuuluvad veel korstna läbiviik, korstna ava sulgev kardin, maavaiad, pingutusnöörid ning põrandakate (ühekordne Oxford 210D kangas, kerise koht lukuga avatav) ning tugev kandekott.

Telgi kanga materjal on kolmekihiline: Oxford 420D – soojustuspuuvill – soojust peegeldav sisekate. Sobiv kasutamiseks ka talviste külmadega, tuulekindel.

Telgi mõõdud on avatuna pikkus 180 cm x laius 180 cm x kõrgus 200 cm, kokkupanduna 130 cm × 28 cm × 28 cm. Kaal 17 kg. Telk mahutab 4-6 saunatajat.

Keriseks on kompektis võimekas puuküttega Saunacube keris M.

Saunacube M keris on võimas mitmeotstarbeline ahi, mis toimib nii saunakerise kui ka matkapliidina – tee sauna või süüa kusiganes viibid! Kerisel on klaasuks, mis toob hubase valguse telki ka pimedal ajal. Keris kütab S-suuruses telgi tõhusalt soojaks ka siis, kui väljas on külm. Keris ei vaja kerisekive, kuid soovi korral saab neid kasutada (ei sisaldu komplektis!).

  • Kerise mõõdud on: sügavus 49 cm, laius 27 cm ja kõrgus 51 cm + 15 cm kõrge kivikorv. Toruelemendid 2,33 meetrit. Pakendatult: 27cm x 49 cm x 43 cm.
  • Kerise luuk on kuumakindlast klaasist, leegi soe sära valgustab sauna ja loob meeldiva atmosfääri.
  • Keris on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest.
  • Kerise kaal on 12 kg, neist keris 9,5 kg, korsten 2 kg, kivikorv 0,5 kg.
  • Kerisel on integreeritud leeliseveega kollektor, mis ajab niiskuse keema, täpselt nagu kerisekivid teeksid, mistõttu ta toimimiseks kerisekive ei vaja. Ahi on tõhus ka tänu suitsugaaside ringlemisele.

Õige saunaelamuse saab ainult saunalaval! Saunalava tagab, et keha on saunasooja osas optimaalsel kõrgusel. Eriti oluline on see külmal aastaajal, kui maapind paratamatult õhkab külma. Meie saunalava lahendus on just Saunacube telgi jaoks loodud – ta on vastupidav, kokkupandav ja kaasaskantav. Tutvu meie saunalavaga lähemalt SIIN.
Saunalava ei kuulu telksauna komplekti vaid on eraldi soetatav!