Urban Camo

Komplekt sisaldab:

  • Akendega telk
  • Puuküttega aurukeris
  • Moodulkorsten
  • Kandekotid

Hind: €799.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Telgikomplekt sisaldab telki, puuküttega aurukerist, korstent ning kandekotte.

Urban Camo telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Urban Camo telgil on kolm 35 cm x 70 cm akent erinevatel seintel, imetle päikeseloojangut või maastikku, suurepärane võimalus sauna nautida otse keset loodust. Iga telgi akna küljes on ka suletav kardin, mis jätab vabaduse avada vaade sinna suunda, kus on midagi vaadata ning teised privaatselt sulgeda. Telksauna uks on raamiga, mis teeb selle kasutamise oluliselt mugavamaks. Samuti saab soovi korral ukse sulgeda ka tõmblukuga. Värske õhu pealevoolu tagamiseks on telgi all servas ka kardinaga suletav õhuluuk. Korstna läbiviik on roostevabast terasest.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 60x30x30 cm, kaal 5kg, värvus halli-valge laiguline. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel vähemalt 2000 PU, vastupidav ja tuulekindel. Telgi mõõdud kasutusasendis on 190×190 cm, kõrgus keskel 195 cm.

Keriseks on komplektis Altai mobiilne puuküttega auruahi, mis on piisavalt võimas, et telk ka talvel soojaks kütta (küttevõimsus kuni 70 m3). Konkreetse kerise teeb eriliseks see, et see ei vaja kerisekive, vaid selle sisse on ehitatud aurusti, mis tekitab leili viskamisel mõnusat niisket auru. Soovi korral saab kerist kasutada ka kividega, selleks puhuks on võimalik soetada lisaks spetsiaalne kivikorv. Keris koos moodulkorstnaga (pakitav transpordiks ahju sisse) mahub kotti suurusega 47x50x27 cm, kaal 14 kg, material roostevaba teras.

Urban Camo sauna paneb kahekesi püsti 15 minutiga, teise 15 minutiga kütab sauna soojaks (optimaalne kasutustemperatuur kuni -10 C). Telk mahutab mugavalt 3-4 inimest. Telki saab kasutada ka ööbimiseks.