Telksauna komplekt Desert Camo + veepaak + kivikorv

Komplekt sisaldab:

  • Akendega telk
  • Puuküttega aurukeris
  • Moodulkorsten
  • Kandekotid
  • Juhendid
  • + Veepaak
  • + Kivikorv kerisekividele

Hind: €1100.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Desert Camo telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Telgil on kolm 35 cm x 70 cm akent (soovi korral 1 suur aken) erinevatel seintel, imetle päikeseloojangut või maastikku, suurepärane võimalus sauna nautida otse keset loodust. Iga telgi akna küljes on ka suletav kardin, mis jätab vabaduse avada vaade sinna suunda, kus on midagi vaadata ning teised privaatselt sulgeda. Telksauna uks on raamiga, mis teeb selle kasutamise oluliselt mugavamaks. Samuti saab soovi korral ukse sulgeda ka tõmblukuga. Värske õhu pealevoolu tagamiseks on telgi all servas ka kardinaga suletav õhuluuk. Korstna läbiviik on roostevabast terasest.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 60x30x30 cm, kaal 5kg, värvus kõrbe beež ja must. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel kuni 2000 PU. Telgi laius kasutusasendis on 190×190 cm, ülalt kitsenev profiil.

Keriseks on komplektis Altai mobiilne puuküttega auruahi, mis on piisavalt võimas, et telk ka talvel soojaks kütta. Keris koos moodulkorstnaga (pakitav transpordiks ahju sisse) mahub kotti suurusega 47x50x27 cm, kaal 14 kg, material roostevaba teras.

Telksauna paneb kahekesi püsti 15 minutiga, teise 15 minutiga kütab sauna soojaks (optimaalne kasutustemperatuur kuni -10 C). Telk mahutab mugavalt 3-4 inimest. Telki saab kasutada ka ööbimiseks.

Komplekti juurde kuulub veel ka veepaak ja kivikorv kerisekividele.

Veepaagiga saab kerise kütmise ajal soojendada üles veekoguse kuni 10l.  Vee saab keema 20 minutiga. Materjal roostevaba teras, mõõtmed 30x30x40, kaal ainult 3 kg.

Veepaak on paigaldatav moodulkorstna külge (ühe korstnamooduli asemele), mis tagab kiire kuumenemise, kuna vesi ringleb täielikult ümber korstna. Kaasas kõik vajalik, sealhulgas kraan, tihend, hoiukott ja juhend.

Samuti komplekti kuuluv kivikorv on kerisele hästi istuv ja vastupidav toode. Kivikorv on valmistatud spetsiaalselt meie müüdavate Altai keriste järgi ja külgedel on seda paigal hoidvad servad.  Toodet võib transportida kerisekotis (ilma kivideta). Toode on valmistatud Soomes.

Materjaliks on roostevaba teras. Põhja puudumine laseb leilivee kenasti läbi. Mõõdud 26x7x30 cm, kaal 1kg.

NB! Toote komplekt ei sisalda kerisekive!