Telksauna komplekt Terma Desert/Urban koos Saunacube S kerisega

LAOS

Komplekt sisaldab:

  • 1 suure aknaga Desert telk või 3 väikese aknaga Urban telk
  • Puuküttega Saunacube S keris koos veepaagi ja kivikorviga
  • Moodulkorsten
  • Kandekotid
  • Juhendid
  • + Lisa katusekate talviseks kasutuseks

Hind: €1100.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Desert Camo/Urban telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta.

Telgil 1 suur aken/3 väikest akent, imetle päikeseloojangut või maastikku, suurepärane võimalus sauna nautida otse keset loodust. Telgi akende küljes on ka suletavad kardinad, mis jätavad vabaduse aknad soovi korral privaatselt sulgeda. Telksauna uks on raamiga, mis teeb selle kasutamise oluliselt mugavamaks. Samuti saab soovi korral ukse sulgeda ka tõmblukuga. Värske õhu pealevoolu tagamiseks on telgi all servas ka kardinaga suletav õhuluuk. Korstna läbiviik on roostevabast terasest.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 60x30x30 cm, kaal 5kg, värvus kõrbe beež ja must või valge-hall mesilaskärje muster. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangas Oxford 240D, veekindel kuni 2000 PU. Telgi laius kasutusasendis on 188×188 cm, kõrgus telgi keskel 190 cm, ülalt kitsenev profiil.

Telksauna paneb kahekesi püsti 15 minutiga, sõltuvalt aastaajast kütab sauna soojaks 15-45 minutiga (optimaalne kasutamiseks välistemperatuuriga kuni -10 C). Telk mahutab mugavalt 3-4 inimest. Telki saab kasutada ka ööbimiseks.

Keriseks on komplektis Saunacube S mobiilne puuküttega ahi, mis sobib nii saunatamiseks kui toidu valmistamiseks. Kerise komplekti kuulub ka 8l veepaak ning kerisekivide jaoks kivikorv! Keris mahub kotti suurusega 53x34x37 cm. Kerise kaalub 9,6 kg, moodulkorsten 3 kg, kivikorv 3 kg, veepaak 1,8 kg – komplekteeri ise endale sobivad elemendid matkale kaasa. Materjal roostevaba teras.

Komplekti juurde anname kaasa telksaunale lisa katusekatte, mis vähendab soojakadu ja pikendab seeläbi efektiivset kasutusaega külmematel välistemperatuuridel.