Telksauna komplekt Terma10 Arctic

Komplekt sisaldab:

  • 1 suure aknaga telk
  • Puuküttega aurukeris
  • Moodulkorsten
  • Kandekotid
  • Juhendid

Hind: €960.00

(hind sisaldab käibemaksu)

Kirjeldus

Arctic telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta. Arctic version on loodud just külmemas kliimas kasutamiseks, mistõttu on toimib ta efektiivselt kuni -40 C pakasega!

Arctic telgil on üks suur aken, imetle päikeseloojangut või maastikku, suurepärane võimalus sauna nautida otse keset loodust. Akna küljes on ka suletav kardin, mis jätab vabaduse vaade sulgeda, kui on rohkem privaatsust vaja. Telksauna uks on raamiga, mis teeb selle kasutamise oluliselt mugavamaks. Samuti saab soovi korral ukse sulgeda ka tõmblukuga. Värske õhu pealevoolu tagamiseks on telgi all servas ka kardinaga suletav õhuluuk. Korstna läbiviik on roostevabast terasest.

Kogu telk koos raamiga mahub kotti suurusega 60x30x30 cm, kaal 8kg, värvus hall. Telgi raam alumiiniumtoru Ø 13 mm, ukseraam alumiiniumtoru Ø 10 mm. Kangaks kolmekordne Oxford 240D (kangas, isolatsioon, kangas), veekindel kuni 2000 PU. Telgi laius kasutusasendis on 190×190 cm, ülalt kitsenev profiil.

Keriseks on komplektis Altai mobiilne puuküttega auruahi, mis on piisavalt võimas, et telk ka talvel soojaks kütta. Konkreetse kerise teeb eriliseks see, et see ei vaja kerisekive, vaid selle sisse on ehitatud aurusti, mis tekitab leili viskamisel mõnusat niisket auru. Soovi korral saab kerist kasutada ka kividega, selleks puhuks on võimalik soetada lisaks spetsiaalne kivikorv (vt toodete kataloogi). Keris koos moodulkorstnaga (pakitav transpordiks ahju sisse) mahub kotti suurusega 47x50x27 cm, kaal 14 kg, material roostevaba teras.

Arctic telksauna paneb kahekesi püsti 15 minutiga, teise 15 minutiga kütab sauna soojaks (optimaalne kasutustemperatuur kuni -40 C). Telk mahutab mugavalt 3-4 inimest. Telki saab kasutada ka ööbimiseks.